Kryesore

Parashikimi i motit, 4 gusht 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 04/08/20 |
Opi Nion

Pjesa e parë e ditës së sotme paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dukshme do jenë në zonat veri-veriperendimore. Pjesa e dyte e ditës vijon me kthjellime e vranësira të herë pas-hershme në të gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 19°C deri në 38°C.

Era do fryjë mesatare gjatë paradites por forcohet ndjeshëm në pasdite duke arritur shpejtësi deri 65 km/h nga drejtimi Jugor dhe krijon në brigjet detare dallgëzim mbi 5 ballë./ Opinion.al

Pas