Kryesore

Parashikimi i motit, 30 nëntor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:53 - 30/11/20 |
Opi Nion

Kjo javë do të nisë me mot të vranët dhe me reshje të pakta shiu në disa zona të vendit gjatë paradites. Pasditja e kësaj të hëne do të rikthejë kthjellime në gjithë territorin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga -3, – 4°C mëngjesi deri në 14°C mesdita.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./ Opinion.al

Pas