Aktualitet

Parashikimi i motit, 22 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:08 - 22/04/21 |
Opi Nion

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin gjatë paradites kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por në orët vijuese vranësirat do të zhvillohen, duke sjellë reshje shiu si fillim në zonat perëndimore dhe më pas reshjet do të  përfshijnë pjesën më të madhe të territorit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 20°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./Opinion.al

Pas