Kryesore

Parashikimi i motit, 20 nëntor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:59 - 20/11/20 |
Opi Nion

Dita e sotme do të fillojë me mot të kthjellët në të gjithë vendin, por në orët e pasdites do të ketë shtim të vranësirave.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen sërish lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë./ Opinion.al

Pas