Emisionet

Pandemia zbulon Shqipërinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:06 - 23/09/20 |
Opi Nion

Shqipëria dhe zbulimi i saj në kohë pandemie. Ka qenë kjo tema e trajtuar mbrëmjen e 22 shtatorit në emisionin “Opinion”. Në një panel prej 8 personash të ftuar secili kanë ndarë përvojat e tyre të udhëtimeve në Shqipëri duke nxjerrë edhe pikat më të forta të turizimit në vend.

Nga veriu në jug, nga Thethi në Nivicë e Konispol eksperiencat dhe impresionet e të ftuarve për Shqipërinë kanë qenë të ndryshme. Të ftuar: Mirela Kumbaro, Ervin Salianji, Arbenita Pajaziti, Debora Keçi, Anxhi Çeliku, Falorian Agalliu, Fation Plaku,  Blendi Salaj.

Pas