Kronikë

Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë,makina përplas vajzën që po kalonte rrugën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 03/11/21 |
Opi Nion

Janë publikuar pamjet e rënda nga aksidenti i ndodhur sot në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku mbeti e plagosur një vajzë.

Nga videoja e publikuar në media, shihet vajza e cila është duke kaluar rrugën, ndërsa drejt saj afrohet një automjet me shpejtësi i cili e përplas.

Për shkak të shpejtësisë së madhe makina e ka hedhur vajzën në ajër pavarësisht se kjo e fundit tentoi t’i shmanget. Aktualisht vajza ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në reanimacion dhe vijion të jetë në rrezik për jetën./ Opinion.al

Pas