-Jetë dhe Stil

Pakoja më e çuditshme në Fedex nga Shqipëria, çorape leshi dhe …Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:51 - 30/04/16 |
b.f

Fedex është kompania postare që dërgon pako në mënyrë urgjente në shumë vende të botës. Në listën e postimeve është edhe Shqipëria.

Ish-deputeti socialist, Andi Harasani thotë se kompania në fjalë kishte veçuar si pakot më të çuditshme, ato të dërguara nga Shqipëria.

“Po shikoja këtë konferencën për shtyp të Fedex dhe kur u pyeten se kush është pako me e çuditshme qe kane postuar këtë tremujor përgjigjja ishte: Një pako me çorape leshi dhe kumbulla nga Shqipëria”, shkruan Harasani.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas