Aktualitet

OSHEE: Këto zona në Tiranë do të kenë nesër stakim të energjisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 02/06/21 |
Opi Nion

Ditën e nesërme në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Në njoftimin e OSHEE thuhet se do të mbeten pa energji elektrike,pjesërisht zona e Lundrës, lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve nga ora 09:00-16:00.

Njoftim për abonentët/Tiranë:

Stakim, 3 qershor Në zbatim të investimit për ndërtimin e kabinave, gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë: Pjesërisht zona e Lundrës, lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve./ Opinion.al

Pas