InstaBIZ

Orinda Huta tallet me portalin: “Lajmet vijnë tre vjet me vonesë tek ju”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 04/05/16 |
root

Moderatorja dhe autorja e programit “Vizioni i Pasdites”, Orinda Huta, ka publikuar një shkrim për të nga një portal, i cili ka përdorur informacione të vjetra për të bërë një lajm të ri për bionden simpatike.

Sipas Orindës fotoja që është përdorur për të krijuar këtë lajm, është bërë tre vjet më parë:

“Këtu vijnë 3 vjet me vonesë lajmet  Bjonde jam kthyer sërish, vrapin nuk e nal, ky klipi e kënga nuk dolën kurrë dhe cigare nuk prek me buza ime prej 2 vjetësh. Duhani dëmton rëndë shëndetin! Hajd, gëzuar!”, shkruan Orinda në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas