InstaBIZ

Orinda Huta dhe Turjan Hysko bëhen prindër për herë të parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:48 - 15/07/21 |
Opi Nion

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij, moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë këtë të enjte.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Turjani përmes një postimi në rrjetet sociale.

Teksa publikon foto nga dhoma e vogëlushes moderatori shkruan datën e sotme dhe zbulon emrin e vajzës së tij.

Turjani bën me dije se vogëlushja do të quhet Atara Hysko si dhe publikon foto duke zbuluar kështu portretin e saj./Opinion.al

 

Pas