Emisionet

“Opinion” zbulon Vlorën ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:30 - 19/11/20 |
el ida

Në një cikël emisionesh të orientuar në qytetet shqiptare, historinë, vlerat arkitekturore, trashëgimine kulturore dhe stilin e jetës, emsioni është ndaluar këtë të mërkurë në qytetin e Vlorës.

Përtej këndvështrimit të turizmit veror, si një atraksion edhe i turizmit kulturor Vlora është një qytet shumëdimensional që zbulphet përmes ndalesës së gazetarit Blendi Fevziu në pikat më interesante të saj.

Pas