Emisionet

“Opinion” zbulon Shkodrën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 08/10/20 |
Al Do

Emisioni “Opinion” është ndalur këtë të mërkurë në qytetin e Shkodrës, një ndër më të vjetrit në Shqipëri dhe me gjurmë të shumta të historisë.

Ai u fokusua kryesisht në Shkodrën e fund shekullit të 18 deri në atë të shekullit të 20-të.

Gazetari Blendi Fevziu ka zbuluar Shkodrën përmes elementëve të rëndësishëm, të historisë, të jetës së përditshme, monumenteve historike, shtëpive të vjetëra dhe zhvillimit që ka pësuar qyteti.

Pas