Emisionet

“Opinion”/ Udhëtim, Lumi Shalës-Valbonë-Theth!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 18/06/21 |
Opi Nion

Është trajtuar të enjten në emisionin “Opinion” tema “Udhëtim, Lumi Shalës-Valbonë-Theth!”.

Këto janë itenerare të cilat sëbashku me stafin gazetari Fevzi i zhvillon dhe i trajton më pas në emision si atraksione turistike por edhe për të prezantuar bukuritë natyrore të Shqipërisë.

ë studio të enjten kanë qenë:

  1. Aida Gjeçaj nga FeerAlbania.com
  2. Bledar Jubani- Guidë alpine

Për më tepër ndiqni emisionin e plotë:

Pas