Emisionet

Opinion/ Si po luftohet koronavirus?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 26/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 25 Marsit në programin “Opinion”, u diskutua për koronavirusin.

Si po luftohet Covid-19, cilat janë mënyrat e testimit dhe protokollet e vendeve të ndryshme, ishin disa nga temat e trajtuara nga drejtori i spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu, i ftuar në studio.

Po ashtu gjatë emisionit u zhvilluan disa lidhje të drejtpërdrejta me Eugena Tominin, Argita Zalli, Detina Zallin, Fadil Canën, Kozeta Durishtin, Ani Elezin, Xhumadije Ibrahimin, e të tjerë.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas