Emisionet

Opinion/ Si ndryshoi Tirana në 100 vjet!


               Publikuar në : 14:13 - 14/03/19 |
el ida

Mbrëmjen e 13 marsit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me ndryshimin që ka pësuar Tirana në 100 vite.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me ketë temë ishin Dashamir Shehi, Enkel Demi, Gentjana Keraj, Rezarta Delisula dhe Gazmend Bakiu.

Më poshtë video e plotë e emisionit:

Pas