Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi ambasadorët!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:33 - 16/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën  (15 dhjetor) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi ambasadorët”.

“Opinion” është fokusuar  në atë që pas ngjarjeve të fundit mund ta quajmë seriali Basha-Berisha, problemet brenda PD-së, partisë më të madhe në opozitë si dhe te raporti me ambasadorët pas takimit të tyre në selinë blu me Lulzim Bashën. Po ashtu është diskutuar për ngjarjet e fundit në PD pas përplasjes së aktivistes së PD në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Evi Kokalarit, me simpatizantin e Bashës.

Të ftuar në studio për të folur për këtë çështje akne qenë :

Jonila Godole

Preç Zogaj

Mark Marku

Arben Ristani

Agim Nesho

Ylli Rakipi

Lidhje direkte:

Arben Manaj-Analist i marrëdhënieve ndërkombëtare

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material përmbledhës për sulmet e ish-kryeministrit Sali Berisha ndaj ambasadores së SHBA në vendin tonë, Yuri Kim si dhe reagimi i DASH për këtë çështje.

Pas