Aktualitet

Foto/Si u veshën ministrat e deputetët në Kuvend dhe çfarë nuk u pa sot në seancë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:01 - 16/12/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme u zhvillua seanca e radhës plenare, dhe duhet thënë se ishte një nga më të qetat. Ndoshta kjo nga mungesa në sallën e Kuvendit e disave prej politikanëve më ‘zhurmues’.

Mungesa pati nga të dyja kahet politike, si nga mazhoranca, ku u vu re mungesa e kryeministrit, por edhe e kreut të PD apo e deputetit Sali Berisha.

Përmes fotove të mëposhtme LSA ka sjell disa momente më pikante brenda dhe jashtë sallës së Kuvendit.

Ashtu siç mund të shihni ministra e deputetë duket të qetë e të qeshur, madje nuk kanë munguar edhe bisedat me zë të ulët mes tyre.

Sigurisht që bien në sy edhe veshjet e tyre, ku dominon ngjyra e zezë./Opinion.al

Pas