Emisionet

Opinion/ Sekretet e operacionit Alvin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 08/11/19 |
el ida

Mbrëmjen e 7 nëntorit në programin “Opinion” në pjesën e parë u fol për detajet dhe sekretet e operacionit të shpëtimit të Alvin Berishës, ndërsa në pjesën e dytë u diskutua për atentatin e Shkozetit dhe pasojat e saj

Ndërkaq në pjesën e tretë nisur dhe nga numri i lartë i aksidenteve të kohëve të fundit u shfaq një material që tregon se çdo të thotë të udhëtosh në një rrugë të sigurtë dhe cilat janë masat që ndikojnë për uljen e aksidenteve dhe lehtësimin e udhëtimeve.

Të ftuar ishin Alfred Peza, Mentor Kikia, Artan Hoxha, Mustafa Nano, Armand Shkullaku, Mark Marku, ndërsa në lidhje direkte Ermir Gjinishi, Bedri Elezi folën për çështjen e Alvinit ndërsa Spartak Koka për atentatin në Durrës.Pas