Emisionet

Opinion/ Sali Berisha për krizën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 24/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 23 majit në programin “Opinion” ishte i ftuar ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha.

Përballë gazetarëve Mirela Milori, Lorenc Vangjel, Robert Rakipllari dhe Mentor Kikia, Berisha diskutoi mbi krizën politike në vend, propozimin e Ramës për dialog, marrëdhënien Shqipëri- Kosovë, dhe një sërë çështjesh të aktualitet.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një kronikë mbi ekspozita fotografiken të ish-ambasadorit italian, Pietro Quaroni.

Për më shumë ndiqni videot e mëposhtme:

 

Pas