Emisionet

Opinion/ Qëndrimi ndaj Enver Hoxhës dhe komunizmit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 05/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 4 qershorit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me qëndrimin zyrtar ndaj së shkuarës, rolin e Enver Hoxhës dhe komunizmin, dhe se sa realisht Shqipëria ka hedhur dritë mbi të shkuarën komuniste.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me temën ishin Fatos Klosi, Marenglen Kasmi, Enriketa Papa, Agron Shehaj dhe Ergys Mërtiri.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

 

 

 

Pas