Emisionet

Opinion/ Pse nuk jetojmë dot në komunitet?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:51 - 02/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 1 majit në emisionin “Opinion” u diskutua lidhur me vështirësitë që kanë shqiptarët për të jetuar në komunitet.

Çfarë ndodh me shqiptarët në komunitet dhe përse palët nuk bien dakord për zgjidhjen e problemeve të kësaj jetese, ishin disa nga pyetjet që iu shtruan të ftuarve Artan Lame, Gjergj Bojaxhi, Adriatik Lapa, Rezearta Caushaj, Elona Kulluri, Rezi Delisula dhe Erind Bejkos.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videot e mëposhtme:

 

Pas