Emisionet

Opinion/ Profilet fallco të internetit


               Publikuar në : 14:48 - 04/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 3 marsit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me profilet fallso që qarkullojnë në rrjetet e ndryshme sociale.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me këtë temë ishin Denada Toce, Olti Curri, Prenc Zogaj, Artan Hoxha, Idaver Sherifi, Edlira Cepani, Fatma Haxhialiu dhe Alesia Noka, të cilët ndanë mendime dhe eksperienca personale të ndryshme.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

Pas