Emisionet

Opinion/ I dëmton apo ndihmon celulari fëmijët?


               Publikuar në : 15:00 - 04/04/19 |
el ida

“I dëmton apo ndihmon celulari fëmijët?”, kjo ishte pyetja e shtruar në “Opinion” mbrëmjen e 2 marsit.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me këtë ishin Gent Zenelaj, Ergys Mertiri, Denada Toce, Manjola Lloja, Xhoi Jakaj dhe Gentjana Sinaj, të cilët ndanë mendime dhe eksperienca të ndryshme.

Për të parë emisionin e plotë shikoni videon e mëposhtme:

Pas