Emisionet

Opinion/ Ngjarja e Kavajës dhe policia!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 17/10/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun u diskutua sërish lidhur me ngjarjen e disa ditëve më parë në Kavajë, ku mbeti i vdekur një person.

Këtë herë në studio u diskutua rreth ngjarjes së ndodhur dhe punës së policisë. Të ftuar në studio ishin gazetari Artan Hoxha, gazetari Ermal Vija, analisti Lorenc Vangjeli, analisti Redi Shehu, pedagogia në Universitetin e Tiranës Marinela Sota dhe ish-drejtori i Policisë Erzen Breçani./Opinion.al/

Pas