Emisionet

Opinion/ Misteri i gruas në grabitjen e Rinasit


               Publikuar në : 16:24 - 26/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 25 prillit në emisionin “Opinion” u diskutua për zhvillimet e reja të grabitjes së milionave euro në aeroportin e Rinasit, kryesisht lidhur me përfshirjen e një gruaje 31-vjeçare në çështje si një personazh kyç i bandës, e që mendohet se ka luajtur rol si në shpërqëndrimin e policisë ashtu dhe në transportimin e parave, si dhe me vendimin e opozitës për çuar më tej protestën duke bllokuar disa akse rrugore të vendit.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me protestën e opozitës, misterin e gruas në grabitje si dhe për detajet e reja të ngjarjes ishin Spartak Koka, Robert Rakipllari, Mustafa Nano, Armand Shkullaku, Ermal Vija, Artan Hoxha dhe Alfred Peza.

Ndërsa në pjesën e fundit të programit u shfaq një kronikë lidhur me makinat e epokës.

 

 

Pas