Emisionet

Opinion/ Misteri i 3.4 milionë € të Toyota Yaris!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:56 - 07/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën  (6 dhjetor) në emisionin “Opinion” mbi temën “Misteri i 3.4 milionë € të Toyota Yaris”.

Në pjesën e parë “Opinion” është fokusuar te çështja “Toyota Yaris”, e cila u kthye në një çështje politike edhe pse është një temë që i përket kronikës së zezë, pasi ish-kryministri Berisha akuzoi Bashën për përfshirje në këtë çështje.

Por si nisi “Toyota Yaris” dhe çfarë misteri ka brenda saj është diskutuar me të ftuar në studio:

Klodiana Lala

Artan Hoxha

Ne pjesën e dytë “Opinion” është fokusuar te zhvillimet e brendshme në PD dhe përfshirjen e SHBA në përplasjet mes Bashës dhe Berishës. Të ftuar në studio në pjesën e dytë:

Mark Marku,

Agim Nesho

Ndërsa në pjesën e tretë të “Opinion”, është transmetuar një intervistë me Detina Zalli, pedagoge në Imperial College, Londër , e cila prezantoi, “You Speaks Science”, një organizatë jo fitimprurëse që synon të rrisë interesin e fëmijëve te shkenca.

Pas