Emisionet

“Opinion”/ Misteret e vrasjes së Qemal Stafës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 06/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisionin “Opinion” mbi temën “Misteret e vrasjes së Qemal Stafës?”

Kjo temë është trajtuar në kuadër të 5 Majit, “Ditës së Dëshmorëve”.

Të ftuar në studio sëbashku me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë:

  1. Neritan Ceka
  2. Ardit Bido

Tema është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar rrëfimi i të fejuarës së Qemal Stafës, Drita Kosturi për kaluarin e vuajtjeve të saj si para por edhe pa rënies së regjimit komunist./Opinion.al

Pas