InstaBIZ

Archie feston 2-vjetorin, familja mbretërore uron vogëlushin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:34 - 06/05/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme, djali i Meghan dhe Princ Harry-it, Archie feston 2-vjetorin e lindjes.

Teksa e gjithë vëmendja ishte tek qëndrimi që do të mbajë familja mbretërore, pas ngjarjeve të fundit, duket se e para që e ka uruar ka qenë ishte mbretëresha, përmes llogarisë zyrtare në ‘Twitter’.

Postimi u shpërnda së bashku me një fotografi të Dukës dhe Dukeshës së Sussex me djalin e tyre disa ditë pasi ai erdhi në jetë.

Kate dhe Ëilliam, si dhe Princi Charles dhe Dukesha e Cornwall, Camilla, gjithashtu ndanë urimet e ditëlindjes nga llogaritë e tyre në ‘Twitter’. Këta të fundit e uruan nipin me një foto të tij në krahët e Harry-t, pranë Charles./Opinion.al

Pas