Kryesore

Opinion LIVE-Atentati Durrës: Politika, krimi dhe drejtësia!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 07/11/19 |
Geljano Fataj

Të ftuar: Alfred Peza, Mentor Kikia, Artan Hoxha, Mustafa Nano, Armand Shkullaku, Mark Marku

Pas