Emisionet

Opinion/ Kush e teproi në protestën e opozitës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:55 - 14/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 13 majit në programin “Opinion” u diskutua mbi protestat e opozitës, kryesisht mbi atë të së shtunës më 11 maj, ku nuk munguan episodet e dhunës.

“Kush e teproi në protestën e opozitës?”, ishte pyetja që iu shtrua të ftuarve, Mustafa Nano, Fitim Zekthi, Armand Shkullaku, Lorenc Vangjeli, Mentor Kikia, dhe ish-deputetit Enkelejd Alibeaj, i cili ishte në lidhje drejtpërdrejtë.

Ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

 

 

 

Pas