Emisionet

“Opinion”/ Kush e ekzekutoj “kumbarin” e Shkodrës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 06/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar ditën e djeshme në emisonin “Opinion” mbi  temën “Kush e ekzekutoj “kumbarin” e Shkodrës”.

Të ftuar në studio për vrasjen, e cila ditën e diel ka tronditur Shkodrën kanë qenë gazetarët:

  1. Artan Hoxha
  2. Klodiana Lala
  3. Elton Qyno
  4. Arben Hajdarmataj

Në lidhje të drejtpërdrejtë kanë qenë:

  1. Flamur Vezaj
  2. Emi Kalaja

Është diskutuar ndër të tjera për zbulimin e arsenalit të armëve të kapura pak ditë më parë teksa u arrestua dhe një numër i madh personash. Është folur edhe për arrestimin e babait të Arbër Çekajt pas kapjes së një sasie kokaine në një kontenier bananesh.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisonit “Opinion”  ka qenë i ftuar Ferdinand Dervishi, i cili është intervistuar mbi librin e tij të sapo publikuar “Altin Dardha”./Opinion.al

Pas