Emisionet

Opinion/ Kush do të qeverisë Kosovën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:07 - 08/10/19 |
el ida

Mbrëmjen e 7 tetorit në programin “Opinion” u diskutua për rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë.

A ishte surprizë rezultati, si do të ndërtohen koalicionet, kush do të qeverisë Kosovën dhe cila është sfida kryesore e Albin Kurtit, ishin disa nga çështjet që u diskutuan nga të ftuarit Fitim Zekthi, Klejdi Kelliçi, Agim Nesho, Adri Nurellari dhe Donika Emini, dhe në lidhje të drejtpërdrejtë nga Baton Haxhiu.

Në pjesën e tretë u shfaq një përmbledhje disa minutëshe e intervistës së parë të Albin Kurtit në Shqipëri në janar të vitit 2002 për emisionin “Opinion”.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas