Emisionet

Opinion/ Kur iku gjermani i fundit?  Kush e kishte laboratorin e drogës në Fier?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:07 - 30/11/22 |
Opi Nion

Emisioni “Opinion” i së martës (29 nëntor 2022) trajtoi dy tema të ndryshme, “Kur iku gjermani i fundit?” dhe “Kush e kishte laboratorin e drogës në Fier?”

Në pjesën e parë të emisionit, për rreth 55 minuta u diskutua për 29 nëntorin( Ditën e Çlirimit të Shqipërisë) dhe atë që quhej pushtimi gjerman i Shqipërisë.

I ftuar në studio:

  1. Artan Lame

Në pjesën e dytë dhe të tretë të emisionit u fol për laboratorin e drogës të zbuluar në Frakull të Fierit, ku u kapën 430 kg kokainë e përzierë me pleh artificial e ndarë në 6 thasë dhe u arrestuan 10 persona.

Të ftuar në studio:

  1. Eni Ferhati
  2. Spartak Koka

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

 

Pas