Emisionet

Opinion/ Ku jemi me pagat e luftës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:18 - 29/04/20 |
el ida

Mbrëmjen e 28 Prillit në programin “Opinion” u fol për pagat e luftës, dhe kush i përfiton ato.

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, iu përgjigj pyetjeve të qytetarëve, si dhe të gazetarëve, Aurora Sulce dhe Besart Kadia.

Në lidhje direkte në Skype ishte Kita Sallabanda, Majlinda Lako, Detina Zallin, Kristi Prifti, dhe Blerta Dalloshi Berisha.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas