Emisionet

Opinion/ Koronavirus dhe izolim!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 19/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e së mërkurës në programin “Opinion” u fol sërish për koronavirusin dhe izolimin.

Në pjesën e parë të programit u diskutua për pjesën shëndetësore, ndërsa në pjesën e dytë për karantinën, e cila mendohet të jetë e gjatë.

Të ftuar ishin, Krenar Lila, mjek reanimator dhe përgjegjës i organizimit të terapisë intensive në menaxhimin e situatës së krijuar nga koronavirus, si dhe mjekja psikiatre, Fatime Elezi.

Po ashtu, në lidhje direkte skype komunikuan dhe Erjon Dobi, Dobjan Demce, Dritan Shakohoxha, Armando Sadiku, Nik Xhelilaj, Skerdi Faria, Artan Garubi, Viola Spiro./Opinion.al

Pas