Emisionet

Opinion/ Kë do “djegin” inceneratorët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:43 - 22/02/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (21 shkurt) në emisionin “Opinion” për temën “Kë do djegin inceneratorët”.

“Opinion” është fokusuar në një nga çështjet më të diskutuara të ditëve të fundit që lidhet me inceneratorët.

Një numër zyrtarësh qendrorë dhe lokalë janë paraqitur për të dëshmuar në Komisionin hetimor për Inceneratorët, ku ka patur tension dhe përplasje mes tyre dhe opozitës.

Çfarë ka ndodhur realisht me Inceneratorët në Shqipëri është diskutuar me të ftuar në studio:

Neritan Sejamini

Besar Likmeta

Ola Xama

Mentor Kikia

Lidhje direkte

Anduena Llabani

Elvi Fundo

Ndërkohë në pjesën e tretë të “Opinion” është transmetuar një material përmbledhës i punimeve dhe zhvillimeve në Komisionin Hetimor të Inceneratorëve.

Pas