Emisionet

Opinion/ Imazhet tronditëse të 1997


               Publikuar në : 21:33 - 08/03/19 |
el ida

Të enjten e 7 marsit, në programin “Opinion” u shfaqën një sërë imazhesh tronditëse nga viti 1997, shumë prej tyre të papublikuara më parë. Duke qëndruar larg fokusit politik, por duke analizuar kryesisht dy pista kryesore, firmat piramidale dhe bandat e organizuara kriminale, u diskutua çfarë ndodhi 22 vite më parë në vendin tonë.

Rreth kësaj çështje diskutuan analisti Artan Hoxha dhe gazetari Artan Hoxha, i cili ndër të tjera rënditi dhe bandat kryesore të asaj kohe.

Për më tepër ndiqni  në videon e mëposhtme emisionin e plotë “Opinion”:

Pas