Emisionet

Opinion/ Historik i katastrofave natyrore në Shqipëri!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 03/12/19 |
el ida

Mbrëmjen e 3 dhjetorit në programin “Opinion” u diskutua për historikun e katastrofave natyrore në Shqipëri.

Rrapo Ormeni, Lajda Porja, Ferdinand Dervishi komentuan disa kronika me dëshmi të marra ekzaktësisht nga koha kur kanë ndodhur fatkeqësit natyrore në Shqipëri.

Në pjesën e tretë u shfaq një material për historitë personale të personave që kanë mbetur pastrehë nga tërmeti dhe aktualitetin e ndihmave.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas