Emisionet

Opinion/ Gjykata Kushtetuese, çfarë fsheh video e Presidentit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:55 - 19/11/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e shkuar në programin “Opinion” u diskutua lidhur me Gjykatën Kushtetuese dhe videon që do të publikohet nga Presidenti.

Alket Hyseni, Çlirim Gjata, Artan Hoxha dhe Klodiana Lala diskutuan për përplasjen mes Presidentit, Qeverisë dhe KED, mbi atë që po ndodh me Gjykatën Kushtetuese, për tre kandidatët për kryeprokuror dhe çfarë fsheh video e Presidentit.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas