Emisionet

Opinion/ Gatime moderne!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 10/07/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” në drejtimin e Blendi Fevziut u trajtua tema e kuzhinës moderne.

Përmes 8 të ftuarve në panel të cilët ishin shefa nga restorante të ndryshëm në Tiranë si Juli Zguro, Alfred Marku, Orges Gërdeci, Luis Hoxha, pastiçierja Ana Lucia Ramazzini si dhe dy moderatoret Kristin Janku dhe Xhesika Trola, u diskutua rreth evolimit të mënyrës së gatimit edhe në Shqipëri.

Në studio u sollën gatime nga më të sofistikuarat dhe modernet të cilat duke marrë si bazë tradiocinalen kanë evoluar në formë dhe kombinim shijesh./Opinion.al/

Pas