Emisionet

“Opinion”/ Fushata, kë mbështesin artistët?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:51 - 17/02/21 |
Semiljana Azizi

Mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” është diskutuar për politikën dhe personazhet e njohur dhe me influencë në publikun shqiptarë, përfshi artisë dhe sportist.

Më konkretisht në studio është folur rreth fushatës elektorale dhe mbështetjes që artistët apo sportistët i ofrojnë partive të caktuara politike e ndërkohë që e shprehin hapur prirjen e tyre.

Për të diskutuar këtë në temë në studio me gaztarin Blendi Fevziu kanë qenë 6 të ftuar:

  1. Evi Reçi
  2. Klodiana Shala
  3. Julian Deda
  4. Gentjan Zenelaj
  5. Roland Hysi
  6. Laert Vasili

Gjithashtu kanë qenë edhe 3 lidhje të drejtpërdrejta:

  • Eliza Hoxha
  • Robert Aliaj
  • Ergys Mërtiri

Në pjesën e tretë në emisionin “Opinion” është transmetuar një insert me histori të ngjashme të ndodhura në botë por edhe në Shqipëri lidhur me forcat politike./Opinion.al

Pas