Emisionet

Opinion/ Emrat, kujt do t’i merren paratë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:50 - 07/02/20 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e të enjtes në emisionin “Opinion” u trajtua tema lidhur me operacionin Forca e Ligjit. Deri tani është një hartë të shtrirë në tre qarqe në tr pika kryesore, nuk ka filluar veprimi në Tiranë.

Gjatë emisionit u realizua një lloj bilanci të asaj që ka ndodhur si dhe  sqarimi i një sëri problemesh që lidhen me operacionin.

Të ftuar në studio për të folur për temën ishin gazetarja Klodiana Lala, gazetari Artan Hoxha, analisti Lorenc Vangjeli, ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit Erzen Breçani, sekretari i përgjithshëm i ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca dhe analisti Mark Marku.

Në lidhje të drejtpërdrejtë ishin eksperti i ekonomisë Besart Kadia dhe eksperti i sigurisë Algen Nikolla./Opinion.al/

Pas