Emisionet

“Opinion”/ Elbasan, drejtësi dhe modë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 01/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar mbrëmjen e së hënës në emisonin “Opinion” për videot e Tik Tokut të Kryetares së Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Klodiana Lala
  2.  Eni Ferhati
  3.  Armand Bajrami
  4.  Spartak Koka
  5.  Saimir Visha
  6. Enida Bozheku

Ndërkohë që është diskutuar gjithashtu edhe për arrestimin e Florent Çapjas por edhe aksioni anti-kanabis i ndërrmarë në veri të vendit.

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një përmbledhje e raportit që  Komisionit Hetimor ka hartuar në bazë të provave të mbledhura për shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta./Opinion.al

Pas