Emisionet

“Opinion”/ Dilemat e rrjeteve sociale!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 20/01/21 |
Semiljana Azizi

Është diskutuar ditën e martë në emisionin “Opinion” mbi dilemat e rrjeteve sociale dhe ndikim që kanë ato në jetën e njerëzve. (19 Janar 2021)

Një temë e tillë është konkretizuar me 21 grafika dhe materiale, teksa është diskutuar gjithashtu edhe me 8 të ftuar në studio.

Me gazetarin  Blendi Fevziu kanë qenë në studion e “Opinion” të ftuarit:

  1. Aulona Musta
  2. Baton Haxhiu
  3. Arlinda Dudaj
  4. Rezart Cenaj
  5. Ori Nebiaj
  6. Ergys Mërtiri
  7. Sara Berisha
  8. Fjorda Llukmani

Gjithashtu në një lidhje të drejtëpërdrejtë, për të diskutuar mbi dilemën e rrjeteve sociale, ka qenë i ftuar:

Blerim Gjeladini/Opinion.al

Pas