Emisionet

Opinion/Ç’ndodhi në shtëpinë e horrorit në Kombinat?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 10/07/20 |
Opi Nion

 

Emisioni “Opinion” mbrëmjen e 9 Korrikut ka trajtuar ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kombinat, ku Zhaneta dhe Anisa Josifi u gjetën pajetë brenda banesës, si pasojë e një procesi vetsakrifikimi.

Të ftuar në studio për këtë çështje kanë qenë: Gazetarët Klodiana Lala, Blendi Sala dhe Spartak Koka, psikiatria Arjana Rreli si dhe  Pastor Fitor Muça.

Paneli ka diskutuar mbi shkaqet që çuan familjen nga Përmeti në vendimin ekstrem dhe raportin e tyre me besimin fetar.

Ndërkohë, COVID dhe situata në vend është diskutuar në pjesën e dytë të emisionit, me mjekët Skënder Brataj dhe Arian Mezini. Shifrat e larta dhe shkaqet e tyre kanë qenë në qendër të diskutimit në studio.

 

Pas