Emisionet

Opinion/ Çmimet, sa do të na shtrenjtohet jeta?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:11 - 10/03/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (9 Mars) në emisionin “Opinion” për temën “Çmimet, sa do të na shtrenjtohet jeta?

“Opinion” është fokusuar te kriza ekonomike, kriza energjetike, kriza e karburanteve dhe po ashtu e drithërave, e shkaktuar nga lufta në Ukrainë.

Ndërkohë që rritja e çmimit të karburanteve do të ndikojë në rritjen e çmimeve në pothuaj të gjitha produktet e tjera.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Klodian Tomorri,

Besart Kadia,

Mira Pogaci,

Luigj Aliaj,

Sokol Nako

Në lidhje direkte:

Kreshnik Bekteshi,

Blerta Dalloshi Berisha

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion”, është transmetuar një dokumentar lidhur me rrugëtimin që emisioni “Opinion” zhvilloi në Poloni dhe Ukrainë.

Pas