Emisionet

“Opinion”/ Çfarë fshihet pas arrestimeve të Elbasanit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:10 - 31/03/21 |
Opi Nion

Është diskutuar mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” për arrestimet e kryera në Elbasan dhe çfarë fshihet pas tyre.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë sëbashku me Blendi Fevziun kanë qenë gazetarët:

  1. Artan Hoxha
  2. Klodiana Lala
  3. Ferdinand Dervishi
  4. Ermal Vija

Në pjesën e dytë të emisonit kanë qenë në lidhje të drejtpërdrejtë  Arben Kucani dhe Ornela Ademi për të folur për  vaksinimin dhe gjithë pikëpyetjet lidhur me këtë çështje.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar një insert i shkurtër për vaksinimet në Shqipëri./Opinion.al

Pas