Emisionet

Opinion/ Çdo të ndodhë pas protestës së opozitës


               Publikuar në : 14:09 - 16/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 15 marsit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me protestën e së shtunës dhe pikëpyetjet pas saj.

Çfarë do të ndodhë me protestat, ku do të shkojnë ato, cilat janë mjetet me të cilat opozita kërkon rrëzimin e Ramës, dhe debatet mbi ushtrimin e dhunës përgjatë protestës, ishin disa nga temat për të cilat të ftuarit, Anila Basha, Prenc Zogaj, Andi Bejtja, Elvis Iljazaj dhe Juli Xhokaxhi diskutuan në “Opinion”.

Për të parë emisionin e plotë ndiqni videon e mëposhtme:

 

Pas