Emisionet

Opinion/ Aksident dramatik në mes të Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:36 - 10/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (9 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Aksident dramatik në mes të Tiranës”.

“Opinion” është fokusuar te dy aksidentet që kanë tronditur opinionin publik ditët e fundit, ngjarjen e rëndë të ndodhur të dielën, në rrugën e Kavajës ku 39-vjeçari Ajas Sulejmani përplasi në vijat e bardha një çift dhe fëmijën e tyre tre muajsh si dhe te aksidenti i ndodhur në Shkodër ku një automjet përplasi dy turistë polakë që udhëtonin me motor dhe si pasojë të dy humbën jetën.

Të ftuar ne studio për të folur për këtë temë:

Spartak Koka

Artan Hoxha

Julian Kasapi

Eno Zeneli

Agim Qato

Lidhje direkte:

Elvis Toçi

Pjesën e tretë të emisionit “Opinion”  është transmetuar një intervistë me Kreshnik Bekteshin Ministrin e Ekonomisë të Maqedonisë së Veriut i cili flet për bashkëpunimin ekonomik, çfarë ble Shqipëria nga Maqedonia e Veriut,  pikat e shkëmbimeve tregtare dhe çfarë do të bëhet me turizmin e qytetarëve të Maqedonisë së Veriut drejt Shqipërisë.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas