Emisionet

Opinion/ Agroturizëm, ku të shkojmë?


               Publikuar në : 12:54 - 22/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e shkuar programi “Opinion” u fokusua tek një nga trendet më të përhapura së fundmi në Shqipëri siç është agroturizmi, ku miksohen prodhimet bujqësore me turizmin dhe natyrën.

“Agroturizëm, ku të shkojmë?”, ishte tema që u trajtua nga Kastriot Dema, Altin Prenga, Blerim Kokomani, Blerina Bombaj, Fundim Gjepali, Gen Skendi, Kliti Nano dhe Rogert Huqi.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

 

 

 

Pas